Google Adwords

Google Adwords

 

Online reklamcılık sektörü, internetin ülkemize gelmesinden itibaren hızla büyümeye devam etmektedir. Çevrimiçi reklamcılık büyüme oranları diğer geleneksel reklam kanallarına göre çok daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir. Bunun sebepleri, ülkemizdeki internet kullanım oranları ve genç nüfusun yüksek olması diyebiliriz.

İnternet reklamcılığının birçok yolu vardır. Ülkemizde en çok kullanılan yöntemlerden biri Google Ads (Adwords) Reklamlarıdır. Google Ads (Adwords), internette arama yapan veya Google iştiraki olan sitelerde gezen kullanıcılara optimize ettiğimiz reklamları göstermeye yarayan bir sistemdir. Reklamlarımızı doğru hedeflenmiş kitleye, doğru alanlarda ve doğru zamanda sunarsınız. Bu sayede daha az maliyetle daha etkili reklamlar sunmuş olursunuz. Google Ads (Adwords) reklamları panel üzerinden yönetilen, maliyet yönetimi ve etkili raporlama sunan bir sistemdir. Google Ads (Adwords) Danışmanlık Hizmeti ile markanıza etkili reklamlar oluşturabiliriz ve müşteri başına maliyetinizi düşürebiliriz.

Ürün/hizmetinizi açıklayan ve kullanıcıyı etkilecek bir reklam oluşturarak, reklamınızı Google sonuçlarında gösterecek arama terimlerini seçersiniz. Kullanıcının arama yaptığı kelimeler ile sizin anahtar kelimeleriniz eşleşirse reklam gösterimi gerçekleşir. Bu sayede zaten o ürünü/hizmeti direk arayan kullanıcıya yani aksiyona hazır potansiyel müşterilere erişmiş olursunuz.